Álláshirdetés: Raktári munkatárs - Budapest XIV.

Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus és fejlődőképes csapathoz?
Cégünk, az Édes Élet felnőtt bolt-hálózat és nagyker, egyre bővülő csapatába keressük új munkatársunkat.
Ha szereted az új kihívásokat, és szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, ahol lehetőséged van fejlődni és új dolgokat tanulni, akkor jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég működéséhez szükséges raktári folyamatok ellátása, felügyelete
  • Raktárkezelői rendszerek használata
  • Webáruházi megrendelések komissiózása és csomagolása
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel
  • Termékek ki és betárolása PDA használatával
  • Raktári rend fenntartása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Raktározásban szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Precíz, felelősségteljes, minőségi, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Tanulási hajlandóság
  • Fizikai teherbírás (Könnyű fizikai munka)
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • ERP,CRM rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • színes, változatos és kreatív feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, rooftop terasszal
  • családias hangulatú légkör
  • fiatalos, vidám csapat