Álláshirdetés: Raktáros - Budapest XIV.

Szeretnél csatlakozni egy fiatalos, dinamikus és fejlődőképes csapathoz?
Cégünk, az Édes Élet Szexshop egyre bővülő raktári csapatába keressük új munkatársunkat.
Feladataid közé tartozna a boltok és a webshop rendeléseinek feldolgozása, bevételezés, készletnyilvántartás, selejt kezelése és a raktári mozgatás. A raktár menedzselése és a csomagküldő cégekkel való kapcsolattartás is része lenne munkakörödnek.

Ha szereted az új kihívásokat, és szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, ahol lehetőséged van fejlődni és új dolgokat tanulni, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Boltok rendeléseinek feldolgozása
  • Weboldalas rendelések feldolgozása
  • Erp rendszer kezelése
  • Bevételezés
  • Leltár, selejt kezelés, raktári mozgatás
  • Készletnyilvántartás, leltározás, ellenőrzés
  • Raktármenedzsment
  • Csomagküldő cégekkel való kapcsolattartás, csomagok feladása
  • Beszállítói kapcsolatok kezelése (termékek, csomagolóanyag, irodafelszerelés)
  • Csomagolóanyag gyártása, felügyelete
  • Takarítás, szemetes, kukanap
  • Cég működésének fejlesztése, ötletelés
  • Termékfeltöltés
  • Termékképek szerkesztése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Raktározási tapasztalat előny
  • Pontosság, precizitás
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Csapatjátékos
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil munkahely

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, hogy alkalmas vagy a pozíció betöltésére vagy további kérdéseid lennének a pozícióval vagy a cégünkkel kapcsolatban, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: karrier@edeselet.hu